KOMBİ VE KLİMA SERVİSİ İLE İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA HİZMETİNİZDEYİZ!

1993 yılında başlayan profesyonel iş hayatımız, günümüzde zirve yapmıştır. Şirketimiz Pozitif Teknik Servis adı ile bulunduğu bölgede ilk tercih edilen firmalar arasına girmiştir. Günümüzde artık teknolojik gelişmeler şunu göstermiştir ki; Kombi bakımı ve montajı tecrübe ve uzmanlık gerektirmektedir. Hızla değişen teknoloji ile birlikte cihazlarda değişmektedir. Bu nedenle kalitede ve hizmette uzmanlık arayanlar, cihaz ve eşyalarını uzman ekibimize emanet ederek, kaliteli hizmet almanın huzurunu yaşamaktadırlar.

Şirketimizin kurucusu Sayın Erkan IRIS, bu şirketi kurarken kaliteli ve güler yüzlü hizmeti kendisine ilke edinerek yola çıkmıştır. Bu gün evinizde bulunan kombi bakım ve montaj işlerini 21 yıllık tecrübeye sahip uzman ekibimize yaptırabilirsiniz.

Vizyonumuz
Yaptığımız kaliteli, temiz ve güler yüzlü hizmetimizi ulaşabildiğimiz en son yere kadar ulaştırmak ve bu sektörde diğer firmalara da ışık tutan, yol gösteren ve örnek alınan bir firma haline gelmek.
Misyonumuz
Teknik Servis, bakım ve montaj işlerinde müşterilerimiz nezdinde bıraktığımız izlenimi korumak, temiz iş yapmayı bir sorumluluk olarak görüp, kaliteli ve güler yüzlü hizmetimizi çok daha ileri düzeylere çıkarmak.

Kombi Servisi